Půjčky do 10 000 Kč bez poplatku

Víte, jak funguje Credit Limit? Je to na stejném principu jako třeba kontokorent nebo revolvingový úvěr. Pokud budete potřebovat hotovost, kdykoliv vám převedeme na váš účet až 80 000 Kč. Jen na vás záleží, kdy a v kolika splátkách budete schopni nám peníze vrátit. Nikdy po vás nebudeme chtít žádné poplatky za prodloužení. Máte možnost splátek zdarma. U nových klientů se povoluje napoprvé čerpání až 30 000 Kč, u stávajících zákazníků Ferratum Bank až 80 000 Kč.

O výsledku budete informováni SMS zprávou. Po schválení jsou peníze ihned odeslány poštovní poukázkou nebo převodem z účtu na účet ihned.


Podmínky půjčky

Půjčka Zonky

Půjčky SMS

Partneři

Reference

Reference půjčky - Jarmila Malá, 33 roků, Liberec

Jarmila Malá,
33 roků, Liberec


Chtěla jsem si půjčit 5000 Kč, které mi chyběli v domácnosti. Měla jsem velký strach z podvodu, ale nakonec jsem zjistila, že je možné sehnat slušnou a poctivou půjčku i bez podvodu. Není sice nejlevnější, ale, kde jinde vám půjčí bez doložení příjmu?
celá reference

Reference půjčky - Dalibor Jech, Praha Vysočany

Petr Samko,
Brno Bohunice


Tahle rychlá SMS půjčka mi moc pomohla vyřešit nečekaný problém. Chyběli mi peníze před výplatou. Potřeboval jsem jenom 2000 Kč a nikdo mi nechtěl půjčit. Až tady mi pomohli. Bez potvrzení o příjmu jsem dostal potřebnou částku.
celá reference

Užitečné odkazy

Půjčky do 10 000 Kč bez poplatku předem

Půjčky do 10 000 Kč bez poplatku předem

Hledáte spolehlivou a solidní půjčku? Líbily by se vám půjčky do 10 000 Kč bez poplatku předem? A k tomu ještě i bez doložení příjmu? Právě ty vám nyní nabízíme. Můžete totiž prostřednictvím naší rychlé půjčky dosáhnout až na 10 000 Kč. A je to bez poplatků předem. Podívejte se, co vše vám můžeme nabídnout.

Půjčky do 10 000 Kč
Naše finanční nabídka je velmi ojedinělá. Zatímco jinde potřebujete k získání půjčky doklady totožnosti, potvrzení o příjmech a mnoho dalších údajů. U nás je to mnohem jednodušší. Sice vám nemůžeme nabídnout vysoký úvěr na nákup auta nebo domu. Naše půjčka je určena spíše pro ty, kdo potřebují menší částku na okamžitá vydání. Můžeme vám tedy nabídnout maximálně půjčky do 10 000 Kč.

Bez poplatku předem
Garantujeme vám, že se obejdete bez jakéhokoliv poplatku předem. Vyplnění žádosti je zcela zdarma. Nic nám neplatíte ani po ověření vaší žádosti a dokonce ani při vyplacení finanční částky. Nemáme také žádné týdenní splátky, jako jiné společnosti. Naše půjčka je splatná jednorázově, na konci doby splatnosti.

Nepotřebujete potvrzení o příjmech
I v tomto je náš finanční produkt ojedinělý. Nepožadujme potvrzení o příjmech. Pomůžeme všem, kdo potřebují menší půjčku. Je nám jedno, jestli jste student, důchodce nebo třeba žena v domácnosti. Bez ohledu na to jestli pracujete, podnikáte nebo žijete za sociální dávky, my vám půjčíme.

Tip: Je pro vás 10.000 Kč málo? Pak vám můžeme nabídnout další zajímanou půjčku. Můžete si požádat o poskytnutí půjčky do 50.000 Kč. Je to půjčka bez registru a peníze můžete dostat v hotovosti ihned! Více informací - výhodná půjčka bez registru.

Vyřízení je bez osobní schůzky
Nemusíte se ani bát, že byste museli dlouho sedět doma a čekat než přijde náš obchodní zástupce. Naše půjčky jsou bez osobní schůzky. Vše potřebné vyřídíte online neb pomocí vašeho mobilního telefonu. Stačí vyplnit krátký dotazník nebo poslat jednu SMS a peníze, které potřebujete, jsou na cestě.

Peníze dostanete do druhého dne
V závislosti na zvoleném způsobu výplaty půjčky můžete mít peníze do druhého dne. Pokud si necháte svoji půjčku poslat na účet v bance, ihned vám odešleme peníze. Můžete je tam tedy mít již do druhého dne od podání žádosti.

Máte zájem o více informací? Zajímala by vás naše půjčka a chcete se na něco zeptat? Klikněte na „Chci půjčit peníze“ a vyplňte náš kontaktní formulář. Naši pracovníci se vám ozvou velmi rychle zpět!

Chci půjčit peníze