Půjčky bez ověřování v registru

Víte, jak funguje Credit Limit? Je to na stejném principu jako třeba kontokorent nebo revolvingový úvěr. Pokud budete potřebovat hotovost, kdykoliv vám převedeme na váš účet až 80 000 Kč. Jen na vás záleží, kdy a v kolika splátkách budete schopni nám peníze vrátit. Nikdy po vás nebudeme chtít žádné poplatky za prodloužení. Máte možnost splátek zdarma. U nových klientů se povoluje napoprvé čerpání až 30 000 Kč, u stávajících zákazníků Ferratum Bank až 80 000 Kč.

O výsledku budete informováni SMS zprávou. Po schválení jsou peníze ihned odeslány poštovní poukázkou nebo převodem z účtu na účet ihned.


Podmínky půjčky

Půjčka Zonky

Půjčky SMS

Partneři

Reference

Reference půjčky - Jarmila Malá, 33 roků, Liberec

Jarmila Malá,
33 roků, Liberec


Chtěla jsem si půjčit 5000 Kč, které mi chyběli v domácnosti. Měla jsem velký strach z podvodu, ale nakonec jsem zjistila, že je možné sehnat slušnou a poctivou půjčku i bez podvodu. Není sice nejlevnější, ale, kde jinde vám půjčí bez doložení příjmu?
celá reference

Reference půjčky - Dalibor Jech, Praha Vysočany

Petr Samko,
Brno Bohunice


Tahle rychlá SMS půjčka mi moc pomohla vyřešit nečekaný problém. Chyběli mi peníze před výplatou. Potřeboval jsem jenom 2000 Kč a nikdo mi nechtěl půjčit. Až tady mi pomohli. Bez potvrzení o příjmu jsem dostal potřebnou částku.
celá reference

Užitečné odkazy

Půjčky bez kontroly v registru

Půjčky bez kontroly v registru

Zvažujete, že byste využili nabídku naší rychlé půjčky bez ověřování v registru a bez doložení příjmu? Pak pro vás máme všechny podstatné informace, které byste měli vědět, ještě před tím než vyplníte žádost.

Rychlá SMS půjčka je dostupná pro všechny zájemce. Nabídku tedy mohou využít i ti, kdo jinde nemají šanci dostat peníze formou půjčky nebo úběru. Požádat tedy mohou i ženy mateřské, půjčka se hodí i pro důchodce nebo dokonce i pro studenty. Problémy s jejím získáním nebudou mít ani ti, kdo pracují jako OSVČ a nemají příliš pravidelné příjmy. Ptáte se, jak je to možné?

Pro naše půjčky bez ověřování v registrech totiž nevyžadujeme žádné obvyklé doklady. Obejdeme se i bez potvrzení o vašem příjmu. Neprovádíme ověřování v registru. Nepotřebujete ani žádné doklady pro ověření totožnosti. Vše potřebné je možné vyřídit jen s pomocí internetu nebo prostřednictvím SMS zprávy.

Hlavní parametry rychlé SMS půjčky:

  • Výše půjčky v rozmezí 1 000 - 10 000 Kč
  • Peníze můžete použít na cokoliv, bez udání důvodu
  • Výplata hotovosti na bankovní účet nebo poštovní složenkou na poštu
  • Požadovaný věk 20 - 65 roků
  • Bez potvrzení o příjmu
  • Bez ověřování v registru
  • Maximální délka půjčky 21 - 30 dní

Mezi další výhody půjčky bez ověřování v registru pak patří především to, že neplatíte žádné poplatky předem. Nepožadujeme ani pravidelné splátky. Celá půjčka je splatná na konci sjednané doby. Finanční prostředky vám poskytneme bez úroků, platíte pouze jednorázové navýšení půjčené sumy. A to jen 250 Kč za každých půjčených 1000 korun.

Také byste měli vědět, že se obejdete i bez ručitele a bez osobní schůzky. Vše potřebné můžete vyřídit ihned tady na místě. Stačí, když do online dotazníku vyplníte požadované údaje. Žádné další doklady nebo potvrzení nejsou potřeba.

Po vyplnění dotazníku ihned připravíme požadované peníze a odešleme je na váš bankovní účet nebo na poštu. Podle toho, pro jakou variantu půjčky se rozhodnete. Chcete-li-mít peníze už zítra, tak vyplňte žádost ještě dnes!

Chci půjčit peníze