Půjčka 5000 Kč bez podvodu

Víte, jak funguje Credit Limit? Je to na stejném principu jako třeba kontokorent nebo revolvingový úvěr. Pokud budete potřebovat hotovost, kdykoliv vám převedeme na váš účet až 80 000 Kč. Jen na vás záleží, kdy a v kolika splátkách budete schopni nám peníze vrátit. Nikdy po vás nebudeme chtít žádné poplatky za prodloužení. Máte možnost splátek zdarma. U nových klientů se povoluje napoprvé čerpání až 30 000 Kč, u stávajících zákazníků Ferratum Bank až 80 000 Kč.

O výsledku budete informováni SMS zprávou. Po schválení jsou peníze ihned odeslány poštovní poukázkou nebo převodem z účtu na účet ihned.


Podmínky půjčky

Půjčka Zonky

Půjčky SMS

Partneři

Reference

Reference půjčky - Jarmila Malá, 33 roků, Liberec

Jarmila Malá,
33 roků, Liberec


Chtěla jsem si půjčit 5000 Kč, které mi chyběli v domácnosti. Měla jsem velký strach z podvodu, ale nakonec jsem zjistila, že je možné sehnat slušnou a poctivou půjčku i bez podvodu. Není sice nejlevnější, ale, kde jinde vám půjčí bez doložení příjmu?
celá reference

Reference půjčky - Dalibor Jech, Praha Vysočany

Petr Samko,
Brno Bohunice


Tahle rychlá SMS půjčka mi moc pomohla vyřešit nečekaný problém. Chyběli mi peníze před výplatou. Potřeboval jsem jenom 2000 Kč a nikdo mi nechtěl půjčit. Až tady mi pomohli. Bez potvrzení o příjmu jsem dostal potřebnou částku.
celá reference

Užitečné odkazy

Půjčka 5000 Kč bez podvodu

Půjčka 5000 Kč bez podvodu

Paní Jarmila Malá z Liberce nám nedávno poslala poděkování a svůj příběh. Možná i vy jste v podobné situaci jako ona, a mohly by vás zajímat její zkušenosti s hledáním půjčky.

Poměrně nedávno jsem se dostala do velkých finančních nesnází. Můj manžel měl velmi vážný úraz a zůstal dlouhou dobu ne nemocnici. A to znamenalo hodně velký propad v příjmu naší domácnosti. Trvalo to několik měsíců, než se to zase všechno srovnalo do normálu.

Během té doby nám ale najednou přišel hodně vysoký nedoplatek za plyn a elektřinu. Bylo to víc než 10.000 Kč. A já jsem neměl tolik peněz k dispozici. Protože jsem musel uhradit tenhle dluh co nejdřív, chtěla jsem si někde půjčit.

Vzhledem k tomu že jsem doma s dětmi a nemám tak žádný příjem, tak to byl velký problém. Manžel v nemocnici mi nemohl pomoct. Hledala jsem půjčku bez doložení příjmu, kterou by měla šanci získat i žena v domácnosti. Zjistila jsem ale, že něco podobného téměř nikdo nenabízí. Ani banka ani několik jiných nebankovních společností mi nechtělo požadované peníze poskytnout. A přitom by mi stačila jen půjčka 5000 Kč.

Když už mi byl někdo ochotný půjčit, tak to byly jen samé lichvářské půjčky, u kterých jsem se bála podvodu. Nakonec jsem se ale rozhodla vyzkoušet půjčky od Ferratum. Překvapilo mě, jak málo toho stačili k poskytnutí půjčky. Nechtěli po mě potvrzení o příjmech. Vlastně je ani nezajímalo, jestli někde pracuji nebo ne. Do dvou dní jsem od nich dostala slíbené finance, které mi pomohly alespoň trochu vyřešit moje potíže.

Od té doby jsem služby této společnosti využila již opakovaně. Sice to není úplně nejlevnější, ale když už se není kam jinam obrátit, tak i tato pomoc je dobrá. Jsem moc ráda, že se dá najít poctivá půjčka bez podvodu. Chtěla bych vám tedy ještě jednou moc poděkovat za vaši pomoc ve chvíli, kdy to nikdo jiný nebyl ochotný udělat.

Jarmila Malá, 33 roků, Liberec

Pokud i vy potřebujete rychle půjčit peníze, bez podvodu, bez poplatků předem a především bez potvrzení o příjmu nebo ověřování v registru, tak neváhejte a požádejte si o poskytnutí půjčky ještě dnes.

Chci půjčit peníze