Půjčka bez registru ihned

Víte, jak funguje Credit Limit? Je to na stejném principu jako třeba kontokorent nebo revolvingový úvěr. Pokud budete potřebovat hotovost, kdykoliv vám převedeme na váš účet až 80 000 Kč. Jen na vás záleží, kdy a v kolika splátkách budete schopni nám peníze vrátit. Nikdy po vás nebudeme chtít žádné poplatky za prodloužení. Máte možnost splátek zdarma. U nových klientů se povoluje napoprvé čerpání až 30 000 Kč, u stávajících zákazníků Ferratum Bank až 80 000 Kč.

O výsledku budete informováni SMS zprávou. Po schválení jsou peníze ihned odeslány poštovní poukázkou nebo převodem z účtu na účet ihned.


Podmínky půjčky

Půjčka Zonky

Půjčky SMS

Partneři

Reference

Reference půjčky - Jarmila Malá, 33 roků, Liberec

Jarmila Malá,
33 roků, Liberec


Chtěla jsem si půjčit 5000 Kč, které mi chyběli v domácnosti. Měla jsem velký strach z podvodu, ale nakonec jsem zjistila, že je možné sehnat slušnou a poctivou půjčku i bez podvodu. Není sice nejlevnější, ale, kde jinde vám půjčí bez doložení příjmu?
celá reference

Reference půjčky - Dalibor Jech, Praha Vysočany

Petr Samko,
Brno Bohunice


Tahle rychlá SMS půjčka mi moc pomohla vyřešit nečekaný problém. Chyběli mi peníze před výplatou. Potřeboval jsem jenom 2000 Kč a nikdo mi nechtěl půjčit. Až tady mi pomohli. Bez potvrzení o příjmu jsem dostal potřebnou částku.
celá reference

Užitečné odkazy

Půjčka bez registru rychle

Půjčka bez registru rychle

Hodila by se vám spolehlivá půjčka bez ověřování v registru? Potřebujete získat peníze rychle a nikdo vám nechce půjčit? Nebo dokonce máte problémy s doložením vašeho příjmu? Pak by vás mohla zajímat naše rychlá půjčka bez registru a bez potvrzení o příjmu. Peníze od nás dostanete ihned, klidně i do druhého dne!

Kolik si můžu půjčit bez registru?
U nás vám nemůžeme nabídnout vysoké částky, jako mají jiné půjčky. Naše půjčka je bez registru a bez doložení příjmu. I tak vám ale nabízíme částku od 1.000 Kč až do 10.000 Kč. Záleží pak na vás, pro jakou částku se rozhodnete a také na tom, jestli jste nový klient, nebo jestli jste si již někdy peníze půjčili.

Měl bych zájem o SMS půjčku, jaké doklady potřebuji?
U nás nepotřebujete ani potvrzení o příjmu ani žádné jiné doklady. Půjčka vám bude poskytnuta pouze pomocí online žádosti. Stačí vyplnit jednoduchý formulář, který najdete i na této stránce a peníze už jsou na cestě. Při další žádosti se pak už ani nemusíte zdržovat vyplňováním online žádosti. Postačí vám jedna SMS zpráva a půjčka bude zařízená

Jak rychle od vás dostanu peníze?
Pokud potřebujete získat peníze rychle, ihned, a nemůžete čekat, pak jste si vybral správnou půjčku! Záleží jen na tom, pro jaký způsob vyplacení hotovosti se rozhodnete. Pokud si půjčené peníze necháte poslat na bankovní účet, pošleme vám je ihned po vyplnění žádosti. Budete je tak mít již do druhé dne. Pokud si necháte peníze poslat složenkou na poštu, dorazí vám nejpozději do 2 - 4 pracovních dní.

Půjčíte mi víc než 10.000 Kč?
Naše rychlá SMS půjčka je bez registru a bez příjmu Proto je maximální výše stanovena právě na 10.000 Kč. Pokud můžete doložit alespoň nějaké pravidelné příjmy, můžeme vám nabídnout až 50.000 Kč. Více informací - půjčka do 50.000 bez registru.

Jaké má úroky půjčka bez registru?
Kromě toho, že si u nás půjčíte bez registru tak ani neplatíte žádné úroky. Zaplatíte pouze jednorázový poplatek na konci splatnosti. Tento poplatek je pouze 250 Kč, za každých tisíc korun. Neplatíte žádné poplatky předem a ani se nemusíte bát úroků. Více informací - tabulka splátek.

Je vaše půjčka bez registru i pro ženy na MD?
Naše půjčka bez registru je pro kohokoliv. Pokud je vám 20 - 65 roků, pak vám půjčíme. U nás nepotřebujete potvrzení o příjmu. A tak je jedno, jestli jste žena na MD, důchodce, student nebo třeba podnikatel bez pravidelného příjmu. Půjčíme peníze všem.

Chci půjčit peníze