Půjčka bez osobní schůzky

Víte, jak funguje Credit Limit? Je to na stejném principu jako třeba kontokorent nebo revolvingový úvěr. Pokud budete potřebovat hotovost, kdykoliv vám převedeme na váš účet až 80 000 Kč. Jen na vás záleží, kdy a v kolika splátkách budete schopni nám peníze vrátit. Nikdy po vás nebudeme chtít žádné poplatky za prodloužení. Máte možnost splátek zdarma. U nových klientů se povoluje napoprvé čerpání až 30 000 Kč, u stávajících zákazníků Ferratum Bank až 80 000 Kč.

O výsledku budete informováni SMS zprávou. Po schválení jsou peníze ihned odeslány poštovní poukázkou nebo převodem z účtu na účet ihned.


Podmínky půjčky

Půjčka Zonky

Půjčky SMS

Partneři

Reference

Reference půjčky - Jarmila Malá, 33 roků, Liberec

Jarmila Malá,
33 roků, Liberec


Chtěla jsem si půjčit 5000 Kč, které mi chyběli v domácnosti. Měla jsem velký strach z podvodu, ale nakonec jsem zjistila, že je možné sehnat slušnou a poctivou půjčku i bez podvodu. Není sice nejlevnější, ale, kde jinde vám půjčí bez doložení příjmu?
celá reference

Reference půjčky - Dalibor Jech, Praha Vysočany

Petr Samko,
Brno Bohunice


Tahle rychlá SMS půjčka mi moc pomohla vyřešit nečekaný problém. Chyběli mi peníze před výplatou. Potřeboval jsem jenom 2000 Kč a nikdo mi nechtěl půjčit. Až tady mi pomohli. Bez potvrzení o příjmu jsem dostal potřebnou částku.
celá reference

Užitečné odkazy

Půjčka bez nutnosti osobní schůzky

Půjčka bez nutnosti osobní schůzky

Některé jiné finanční společnosti vyžadují ke sjednání půjčky osobní schůzky s klientem. Buď se musíte dostavit na některou pobočku dané společnosti, nebo vás její obchodní zástupce navštíví u vás doma. Pro někoho to může být pohodlný způsob jak rychle získat peníze. Mnoho lidí ale dává raději přednost anonymní půjčce. Naše půjčka je bez osobní schůzky.

Pokud se rozhodnete půjčit si peníze právě od nás, tak zjistíte, že to je velmi snadné a jednoduché. Nabízíme totiž půjčky bez doložení příjmu. Nemusíte si tedy shánět potvrzení o příjmech od vašeho zaměstnavatele. A nemusí vás ani trápit to, že žádné příjmy nemáte.

K vyřízení naší rychlé SMS půjčky také není potřeba osobní schůzka. Jediné co musíte udělat, abyste od nás dostali peníze, je vyplnit kontaktní formulář. Ten najdete i na této stránce. Po zadání všech potřebných údajů, a jejich kontrole našimi pracovníky vám ihned posíláme peníze.

Není potřeba, abyste někam chodili, předkládali potvrzení o příjmech nebo jiné doklady. U nás se obejde půjčka bez osobní schůzky. Prostě jen vyplníte několik informací do online žádosti a pak už jen čekáte, než vám peníze přijdou na účet v bance. A i toto čekání se vám pokusíme maximálně zkrátit. Ve většině případů odesíláme peníze ještě v ten stejný den, co byla podána žádost. Nejpozději pak druhý den ráno. Nezanedbatelná část klientů tak dosáhne vyřízení půjčky do 24 hodin.

Rychlá SMS půjčka bez osobní schůzky:

  • Bez potvrzení o příjmu
  • Bez osobní schůzky
  • Bez ověřování v registru
  • 1 000 - 10 000 Kč do 24 hodin
  • Bez poplatků předem
  • Vyřízení do 5 minut online nebo s SMS
  • Bez ručitele a na cokoliv

Pokud vás tato nabídka zaujala, tak se nám ozvěte. Abyste získali půjčku, tak postačí vyplnit online objednávací formulář, který najdete na všech stránkách na našem webu. Nebo můžete kliknout na tlačítko „Chci půjčit peníze“. Během několika málo minut budete vědět, zda byla vaše žádost schválena. Pak už jen chvíle strpení, a peníze si můžete jít vyzvednout do banky nebo na poštu.

Chci půjčit peníze