Půjčka bez potvrzení o příjmu ihned

Víte, jak funguje Credit Limit? Je to na stejném principu jako třeba kontokorent nebo revolvingový úvěr. Pokud budete potřebovat hotovost, kdykoliv vám převedeme na váš účet až 80 000 Kč. Jen na vás záleží, kdy a v kolika splátkách budete schopni nám peníze vrátit. Nikdy po vás nebudeme chtít žádné poplatky za prodloužení. Máte možnost splátek zdarma. U nových klientů se povoluje napoprvé čerpání až 30 000 Kč, u stávajících zákazníků Ferratum Bank až 80 000 Kč.

O výsledku budete informováni SMS zprávou. Po schválení jsou peníze ihned odeslány poštovní poukázkou nebo převodem z účtu na účet ihned.


Podmínky půjčky

Půjčka Zonky

Půjčky SMS

Partneři

Reference

Reference půjčky - Jarmila Malá, 33 roků, Liberec

Jarmila Malá,
33 roků, Liberec


Chtěla jsem si půjčit 5000 Kč, které mi chyběli v domácnosti. Měla jsem velký strach z podvodu, ale nakonec jsem zjistila, že je možné sehnat slušnou a poctivou půjčku i bez podvodu. Není sice nejlevnější, ale, kde jinde vám půjčí bez doložení příjmu?
celá reference

Reference půjčky - Dalibor Jech, Praha Vysočany

Petr Samko,
Brno Bohunice


Tahle rychlá SMS půjčka mi moc pomohla vyřešit nečekaný problém. Chyběli mi peníze před výplatou. Potřeboval jsem jenom 2000 Kč a nikdo mi nechtěl půjčit. Až tady mi pomohli. Bez potvrzení o příjmu jsem dostal potřebnou částku.
celá reference

Užitečné odkazy

Půjčka bez potvrzení o příjmu okamžitě

Půjčka bez potvrzení o příjmu okamžitě

Hledáte půjčku, kde vám dají peníze okamžitě? Odmítli vás jinde, kvůli chybějícímu potvrzení o příjmu od zaměstnavatele, nebo třeba z důvodu příliš nízkého příjmu? A co vyzkoušet naši rychlou SMS půjčku. Peníze vám dáme i bez potvrzení o příjmu a bez registru.

Půjčka bez doložení příjmu
Zatímco jinde se sjednání půjčky neobejde bez potvrzení o příjmu od zaměstnavatele, my ho nepožadujeme. Poskytujeme půjčky u bez potvrzení. U nás se vše vyřizuje jen pomocí internetu nebo telefonu. Nemusíte nám tak předkládat žádné doklady a potvrzení.

Půjčka bez registru
Pří jednání s bankou může být velkým problémem negativní záznam v registru dluhů a nesplacených pohledávek. Stačí jedna opožděná splátka nebo nezaplacený účet a banka vám již nepůjčí. My vám ale chceme podat pomocnou ruku. Sice vám nepůjčíme nějakou závratnou sumu peněz, zato je ale u nás dostanete i se záznamem v registru. Nezajímáme se o to, co bylo ve vaší minulosti, zajímá nás pouze přítomnost

Peníze ihned do druhého dne
Dolehla na vás finanční tíseň a vy potřebujete opravdu ihned půjčit peníze? I v tomto případě vám můžeme nabídnout naši pomoc. Pokud se rozhodnete pro vyplacení půjčky na bankovní účet, ještě dnes vám budou peníze odeslány. Už zítra si je tak můžete jít vybrat do banky nebo z bankomatu.

Půjčíte mi víc než 10.000 Kč?
Naše rychlá SMS půjčka je bez registru a bez příjmu Proto je maximální výše stanovena právě na 10.000 Kč. Pokud můžete doložit alespoň nějaké pravidelné příjmy, můžeme vám nabídnout až 50.000 Kč. Více informací - půjčka do 50.000 bez registru.

Půjčka přes SMS
Láká vás představa, že si peníze vypůjčíte jen odesláním jedné SMS zprávy? Přesně takovou službu vám můžeme nabídnout. Pokud vyplníte registrační formulář, který najdete na této stránce, tak si můžete začít půjčovat peníze jen pomocí SMS. Nevěříte, že je to tak snadné? Vyzkoušejte si to!

Půjčky do 10.000 Kč ihned
Zajímá vás, kolik bychom vám mohli půjčit? Naše rychlá půjčka přes SMS může být na částku od 1.000 - do 10.000 Kč. Pro někoho to možná může být málo. Ale kdo jiný vám půjčí peníze bez potvrzení o příjmu a bez ověřování v registru? A navíc bez jakýchkoliv papírových dokladů?

Chci půjčit peníze