Malá půjčka před výplatou

Víte, jak funguje Credit Limit? Je to na stejném principu jako třeba kontokorent nebo revolvingový úvěr. Pokud budete potřebovat hotovost, kdykoliv vám převedeme na váš účet až 80 000 Kč. Jen na vás záleží, kdy a v kolika splátkách budete schopni nám peníze vrátit. Nikdy po vás nebudeme chtít žádné poplatky za prodloužení. Máte možnost splátek zdarma. U nových klientů se povoluje napoprvé čerpání až 30 000 Kč, u stávajících zákazníků Ferratum Bank až 80 000 Kč.

O výsledku budete informováni SMS zprávou. Po schválení jsou peníze ihned odeslány poštovní poukázkou nebo převodem z účtu na účet ihned.


Podmínky půjčky

Půjčka Zonky

Půjčky SMS

Partneři

Reference

Reference půjčky - Jarmila Malá, 33 roků, Liberec

Jarmila Malá,
33 roků, Liberec


Chtěla jsem si půjčit 5000 Kč, které mi chyběli v domácnosti. Měla jsem velký strach z podvodu, ale nakonec jsem zjistila, že je možné sehnat slušnou a poctivou půjčku i bez podvodu. Není sice nejlevnější, ale, kde jinde vám půjčí bez doložení příjmu?
celá reference

Reference půjčky - Dalibor Jech, Praha Vysočany

Petr Samko,
Brno Bohunice


Tahle rychlá SMS půjčka mi moc pomohla vyřešit nečekaný problém. Chyběli mi peníze před výplatou. Potřeboval jsem jenom 2000 Kč a nikdo mi nechtěl půjčit. Až tady mi pomohli. Bez potvrzení o příjmu jsem dostal potřebnou částku.
celá reference

Užitečné odkazy

Malá půjčka před výplatou

Malá půjčka před výplatou

Zajímáte se o naši rychlou SMS půjčku a zajímaly by vás ohlasy a reference těch, kdo s ní již mají vlastní zkušenosti? Pak se podívejte co o naší rychlé SMS půjčce napsal pan Petr z Brna. Patří mezi naše spokojené klienty.

Rád bych vám tímto dopisem poděkoval za to, že jste mi pomohli k získání půjčky. Proto jsem se rozhodl, že napíšu svoji vlastní zkušenost, aby i ostatní viděli, že existují i služné a poctivé půjčky.

Před několika měsíci jsem bohužel přišel o práci. A s hledáním nového místa to bylo dost složité. Už před tím, v zaměstnání jsem neměl žádný velký plat. A s podporou to bylo ještě horší. Být nezaměstnaný je hodně zlé, zvlášť když máte malé děti a musíte platit nájem a plno dalších účtů.

Po nějaké době jsem si sice našel novou práci, ale pořád jsem to ještě neměl za sebou. Do první výplaty od nového zaměstnavatele mu zbývalo už jen několik posledních stokorun. Už jsem ne měl žádnou finanční rezervu. Potřeboval jsem ale nutně peníze, abychom měli těch pár týdnů, než mi přijde první výplata za co žít.

Protože jsem byl v zaměstnání teprve krátkou dobu, tak mi nikde nechtěli půjčit. Až jsem nakonec narazil i na tenhle web. Nejdřív se mi tahle půjčka moc nezdála. Ale rozhodl jsem se to vyzkoušet. Do tří dnů jsem dostal peníze, které jsem potřeboval. Byla to jen malá půjčka před výplatou. Jako novému zákazníkovi mi půjčili jen 2000 korun. Ale i to je hodně peněz, když už nemáte ani korunu.

Hned jak jsem dostal první výplatu tak jsem tuhle malou půjčku zase vrátil. Toho poplatku, co jsem za to zaplatil, vůbec nelituju. Kdyby mi tady nepůjčili, tak bych se asi musel jít „pást“. Jsem rád, že existuje i tahle půjčka pro lidi bez výplaty a v nouzi. Normálně bych si tady od vás asi nepůjčil, ale vůbec toho nelituji. Moc jste mi pomohli a já vám chci poděkovat.

Petr Samko, Brno - Bohunice

Možná i vy jste v podobné situaci jako pan Petr. Pokud by vás zajímala malá půjčka před výplatou. Půjčka, na kterou nepotřebujete potvrzení o příjmu, tak neváhejte a kontaktujte nás. Stačí, když vyplníte kontaktní formulář, který najdete na každé stránce na tomto webu. Nebo klikněte na „Chci půjčit peníze“. Půjčit vám peníze před výplatou a bez potvrzení pro nás není žádný problém!

Chci půjčit peníze