Kontakty a informace

Na webu Půjčky-SMS.eu jsou nabízeny půjčky poskytované společností Ferratum Czech s.r.o. Tato firma nabízí rychlé Finské půjčky. Jedná se o krátkodobé finanční úvěry, které jsou realizovány pomocí SMS zprávy nebo prostřednictvím internetu.

Unikátní vlastní půjčky od Ferratum jeto, že není potřeba potvrzení o příjmech, není prováděna kontrola registrů a nejsou potřeba ani žádné jiné doklady. Zatímco jiné finanční instituce požadují dva doklady totožnosti, doklady pro ověření bydliště a také potvrzení o příjmu od zaměstnavatele, zde nic takového nepotřebujete.

Peníze může získat opravdu každý ve věku 20 - 65 roků. Stačí vyplnit jednoduchá online dotazník, nebo poslat SMS zprávu. Výše této půjčky bez potvrzení příjmu je v rozsahu 1 - 10 tisíc korun. Splatnost je pak vzhledem ke krátkodobému charakteru této půjčky stanovena na 21 - 30 dní.

Více informace o společnosti Ferratum najdete na www.ferratum.cz

Kontakty na správce webu

Pokud máte zájem o kontaktování provozovatele těchto webových stránek, obracejte se na emailovou adresu admin[@]pujcky-sms.eu (před odesláním zprávy na tento kontaktní email nezapomeňte odstranit hranaté závorky []).Chci půjčit peníze

Podmínky půjčky

Půjčka Zonky

Půjčky SMS

Partneři